Rettshjelp

Vi vil at du skal få den hjelpen du har krav på ved juridisk bistand. Her får du vite hva rettshjelp er og hva det betyr for deg. Ring oss på 02300 hvis du lurer på noe.


Viktig å vite om rettshjelp

Vi har avtaler med flere advokatfirmaer for å sikre deg god kvalitet og pris

 

Østlandet

Sørvestlandet

Midt- og Nord-Norge
Personskader som spesialfelt Steenstrup Stordrange DA
v/ Eva Drageset
edr@steenstrup.no
Ring 55 30 10 20
Haver Advokatfirma ANS
v/Bjarne Bekkeheien
b.bekkeheien@haver.no
Ring 51 55 44 10
Adnor advokat AS
v/Kyrre R Osmundsen
kyrre.osmundsen@adnor.no
Ring 73 99 09 00
Andre saker Arntzen de Besche Advokatfirma AS
v/ Kåre I. Moljord
kim@adeb.no
Ring 23 89 40 00
TP Advokatfirma DA (Tengs-Pedersen)
v/Morten Søyland
morten@tengs-pedersen.no
Ring 51 97 10 00
Bjerkan Stav Advokatfirma AS
v/Odd Gunnar Hammernes
oh@bjerkan-stav.no
Ring 73 80 22 80
  Steenstrup Stordrange DA
v/ Ingrid Johanne Dahlberg
ijd@steenstrup.no
Ring 22 81 45 56
Haver Advokatfirma ANS
v/Bjarne Bekkeheien
b.bekkeheien@haver.no
Ring 51 55 44 10
Adnor advokat AS
v/Kyrre R Osmundsen
kyrre.osmundsen@adnor.no
Ring 73 99 09 00
  Advokatfirmaet Legalis AS
v/Torstein Bae
Torstein@legalis.no
Ring 22 40 23 00
Advokatfirma Øverland ANS
v/Ingebjørg Voster
voster@advest.no
Ring 51 89 52 20
Advokatfirmaet Erbe & Co DA
v/Trond O. Aspaas
aspaas@erbe.no
Ring 73 87 41 00

Hva har skjedd?

Vi hjelper deg når uhellet er ute. Meld skade på nett eller ring oss på 02300. Du kan også få nyttige tips til hva du kan gjøre hvis noe har skjedd. Vi hjelper deg hele døgnet!