Kundeprogram

Kundeklubb

Som medlem av kundeklubben får du mange gode tilbud og rabatter, rett i lomma. Du får også mulighet til å vinne flotte premier og delta på spennende arrangementer.

  • Alle kunder mellom 18 og 34 år i SpareBank 1 SMN kan bli medlem.
  • Det koster ingen ting å være med i kundeklubben.
  • Du sparer penger på ting du er opptatt av.

Så enkelt blir du medlem

Last ned appen og registrer deg som medlem i kundeklubben i dag. 

Last ned i App Store

Last ned i Google Play

Ikke kunde i SpareBank 1 SMN? Bli kunde her.


Lev-livet-i-Trondheim-appen

Medlemmer i kundeklubben får gode tilbud og rabatter i butikker og på spisesteder. Du kan få gratis billetter til konserter, fotball- og håndballkamper, events og festivaler. Du kan delta på skitrening, løpetrening, kurs og temamøter. Du får også rabatter hos tannlege, frisør, treningssenter, hotell og mange andre aktiviteter og tjenester. 

Selvsagt får du våre beste tips og råd om personlig økonomi. Du kan melde deg ut når som helst, helt enkelt. 


Ofte stilte spørsmål om kundeklubben


Her kan du se hvem som har vunnet premier i Kundeklubb-appen.

2016

Vinnere av billett til Norges største barseltreff, fredag 14. oktober

Vetle Gravaune Heimdal, Camilla Tonette Otnes, Jonas Austmo Kolstad, Wanwipha Chiriyama Monseth, Ida Buås Holden, Maja Husby, Miriam Høvik Furuvik, Silje Andersson Bjørnerås, Mia Hågenstad Selnes, Marius Rundgreen.

Vinnere av 2 billetter til Kent Live, fredag 14. oktober

Cathrine Margrethe Myrvold, Tove Dyrendalsli.

Vinnere av 2 billetter til Byåsen vs Tertnes 2. oktober

Jan Erik Grytdal, Guro Nikoline Nicolaysen.

Vinnere av 2 billetter til RBK vs Vålerenga 2. oktober

Lasse Moksnes Weie, Marte Baatnes Pedersen, Marie Karoline Korsvei Sve, Martin Sevaldsen, Ståle Kvam, Ole Morten Nordløkken, Linn Therese Nordskag, Monica Storsve Atwal, Mikael Benjamin Høvik, Erlend Lunde Sørdal.

Vinner av festivalpakke til Ramaskrik

Benedicte Kimo Brovold

Vinnere av Byåsen-billetter 21. september

Mia Krøtøy Kvittem, Johanne Dybvad

Vinnere av 2 billetter til RBK vs Start 18. september

Christer Gluggvasshaug, Erik Evjen Høyvik, Hanne Krogstad, Jim Landrø Jørgensen, John Kristian Leinan, Markus Andersen Solem, Mia Johansen Løkkhaug, Per Kristian Olsen Roman, Stine Cathrin Karlsson, Ådne Lund.

Vinnere av Pstereo-billetter

Ida Buås Holden, Stein Erik Haugness, Andreas Hammervold, Wenche Ustad, Elisabeth Nesttun Øyen, Torleif Andre Hovdal Landstad, Klaus Ivar Winther Storler, Mona Iversen Myren, Martha Kvendset, Ragnhild MoeVanja Buvik, Martin Lien Kvam, Lars Rugelsjøen Lie, Robin Mikael Jørgensen, Jannikke Nergård, Nina Julianne Langelo Røyset, Anne Birgitte Bouwhuis Røkke, Karoline Larsen, Kristine Valøen, Jørgen Andreas Stav, Frida Moe Aatlo, Håkon Amundsen Leirvik, Kristian Markussen Bjørnevaag, Fredrik Leinum, Maiken Jeanette Lindgjerdet-Grøndtveit, Gøril Pedersen Falstad, Torarin Lorvik, Gabriel Vidal Esquina, Signe Marie Nordskag, Karianne Loe, Bjoern Frederik Baumgarten, Frank Robert Husby, Hanne Bjørkås Dokmo, Randi Brønstad, Marthe Smistad Dalhøi, Sondre Knutsen Bye, Stig Fredrik Andestad Skarpnes, Kristian Wibe-Eidissen, Hege Stoknes Sumstad, Ida Marie Liasjø.

Vinnere av 2 billetter til RBK vs Tromsø 28. august

Eirik Segtnan, Gabrielle Rein, Guro Nikoline Nicolaysen, Ingrid Indergård Sundli, Mari Børresen, Marthe Storheil Kroknes, Mia Krøtøy Kvittem, Petter Quale, Robert Hoven, Synne Sletnes.

Vinnere av 2 billetter til RBK vs Sogndal 14. august

Annette Ringen, Dii Wan, Jonas Saur Heiland, Karen Heggland, Linn Heidi Jacobsen, Liv Elin Govasli Nesset, Martin Gosse, Raymond, Løvrød Skarsaune, Simen Pollestad, Stine Forås. 

Vinnere av billetter til Susanne Sundfør (Olavsfestdagene)

Elisabeth Blinderø Halvolsen, Jonas Saur Heiland, Helene Amalie Sylte, Mariann Velve, Kim Holten

Vinner av signert RBK-trøye

Kristoffer Nicolaysen

Vinnere prøverunde hos Mystery Chamber

Linnea Didriksen Hansen og Trond Strøm Nilssen.

Vinnere av 2 billetter RBK vs Sarpsborg 08, 9. juli

Ingrid Sagvold, Mathias Løding, Jon Torstein Woll, Ida L Ness, Eirin Konradsen, Anneli Bjørsmo, Rune Kvernmo, Wenche Stuberg-Bjugan, Erlend Norum.

Vinnere av 2 festivalpass til Vømmølfestivalen

Lise Beate Holmli, Elisabeth Lund Benjaminsen, Kristian Rundgreen, Anders Salberg Strand, Marie Sofie Ressem.

Vinnere av 2 billetter til RBK vs Molde 28. mai

Karianne Pedersen, Linn Monica Lilleberre, Ole Morten Nordløkken, Maren Olsø, Jørgen Dahl Jenssen, Hilde Stjern Nesheim, Alexander Jensen Huse, Frederik Flakne, Sigrid Lovise Aasen Grande, Sølvi Sivertsvik.

Vinnere av 2 billetter til RBK vs Lillestrøm 16. mai

Janne Gray Høyven, Kristina Ljøkjell, Mari Næss, Marius Einvik, Marte Grytan, Ole Nordsteien, Ole Christian Alsmark, Ole Jørgen Årsandøy, Tonje Brovold.

Vinnere av 2 billetter til RBK vs Stabæk 8. mai

Anders Nordli, Carl Petter Lyngen, Christina Leirvik Hestad, Hanne Næss, Heidi Haugen, Jenny Skjermo Telstad, Madeleine Mittet, Marjo Ragnhild Leppanen, Pascal Nietzold, Tina Bordal Krogstad.

Vinnere av 2 billetter til RBK vs Viking 24. april

Olav Erlend Vigrestad, Hallgeir Garnvik, Tina Bordal Krogstad, Rune Moen, Fredrik Roksvåg Alnæs, Janne Gray Høyven, Tone Mære Aune, Marjo Ragnhild Leppanen, Synne Sletnes, Ole Martin Gulla. 

Vinnere av 2 billetter til RBK vs Brann 16. april

Dii Wan, Kim Lekva Velve, Vilde Skorstad Bondø, Jakob Sagmo Hammer, Ole Martin Bergslid, Kjerstin Næss Skjerve, Johannes Raaum Grongstad, Trond Gøran Grande Knudsen, August Kverkild, Ragnhild Karlgård Toft.

Vinnere av 2 billetter til RBK vs Aalesund 10. april

John Storsve Atwal, Maja Grytbakk Kulmo, Bente-Elise Monsen, Veronica Makbule Karlsen, Marcus Johansen, Marita Pedersen, Malin Brun, Kristine Larem, Hanne Landsem Larsen, Andreas Kverkild.

Vinnere av Byåsen-billetter 6. april

Gabrielle Rein, Marius Rundgreen.

Vinnere av 2 billetter til RBK vs Strømsgodset 19. mars

Magnus Arntsen Sæther, Kristina Arntzen Falmår, Amanda Birgitte Yttersian, Hanne Rafdal, Stian Lutdal.

Vinnere av Byåsen-billetter 6. mars

Marius Einvik, Cathrine Nøstvold.

Vinnere av skilandslagets pannebånd

Silje Andersson Bjørnerås, Ole Jørgen Årsandøy, Marte Jørum, Hanne Landsem Larsen, Espen Daaland Wormdahl, Christine Dragsnes, Ole Christian Hoven, Tina Bordal Krogstad, Pål Martin Bersmo, Monica Storsve Atwal, Stavros Potsakis, Andreas Bent Edvard Stork.

Vinnere av Byåsen-billetter 24. februar

Stine Kvam, Trude Nonstad Fossum.

Vinnere av Byåsen-billetter 17. februar

Silje Rogstad Ekle, Alexander Hole.

Vinnere av skiluer

Ole Christian Hoven, Christian Klevberg Dullum, Even Moen Jenssen, Monica Storsve Atwal, Guro Bolme, Vilde Skorstad Bondø, Bjørn Erik Eithun, Guri Løkkesmo, Mia Hågenstad Selnes, Kent André Markussen, Kenneth Myhre, Jørn Magne Solli, Lena Kristin Dahl, Hege Iren Hofstad, Stian Middelthun Breiseth, Ole Christian Alsmark Vik, Nicolas Matias Campillay, Runa Voldmo Gudmundseth, Trine Billehaug, Martin Tandberg.

Vinnere av Byåsen-billetter 27. januar

Ingri Viggaklev Løvset, Kristina Arntzen Falmår.

Vinnere av 2 billetter hver til kampen mot Glassverket 13. januar

Cecilie Sonstad, Thea Marcelie Andersen Togstad.

2015

Vinnere av 2 gratisbilletter til Trondheim Kino

Siri Mjøen, Ingrid Elise Godtland, Oda Kristine Aakre, Ylva Johanne Iversen, Tonje Dinesen.

Vinnere av 2 billetter til Cupfinalen

Tor Inge N. Eriksen , Kenneth Johansson Malmo.

Vinnere av Byåsen-billetter 18. november

Anne Mari Rekstad, Linn Kristin Næss.

Vinnere av 2 billetter til NTNU Mixer

Stine Storvig Normann, Line Elisabeth Vikhagen Lyngstad, Ingrid Margrethe Sandnes, Petter Moen Nilsen, Stine Forås.

Vinnere RBK vs Lazio 5. november

Bernt Hernes Syrstadløkk, Martin Gosse, Eli Granøien, Trude Gerhardsen, Lisa Gjølme.

Vinnere av 2 billetter til RBK vs Haugesund 1. november

Marius Frengen Engvik, Benjamin Furuhaug, Johan Kvernes, Linn Therese Leinum, Kristin Valstad, Mari Schei Eikbu, Ylva Johanne Iversen, Julie Safira Lelleøen Barstad, Camilla Bendiksen Rakbjørg, Marita Pedersen.

Vinnere av 2 UKA-billetter til The Prodigy + support

Annbjørg Horgar, Erika Talibova Johansen.

Vinnere av 2 UKA-billetter til The Fjords og Bendik

Julie Kathrine Steen Paulsen, Markus Nyland Aalberg, Hanne Siri Askim.

Vinnere av 2 UKA-billetter til Action Bronson

Runar Pallin Støen, Per-Ove Lund, Annicka Nilsen.

Vinnere av billetter til RBK vs Dnipro (Europa League)

Ina Rønning, Rannei Skjermo Telstad, May Wenche Langlid, Ola Solhaug, Odd Christian Stellander.

RBK-billetter 27. september

Ida Kristine Strøm, Vegard Sandnes, Magnus Teigseth Morken, Ane Rosendal Grande, Kjerstin Næss Skjerve, Trond Svein Laumann, Silje Andersson Bjørnerås, Hanne Karlsen, Ali Ghulami, Trude Nonstad Fossum.

2 Festivalpass til Trondheim Metal Fest

Thomas Svenske.

RBK-billetter 13. september

Maiken Christina Strøm Opsahl, Hanna Steinhagen, Håkon Gridsvåg, Jørgen Dahl Jenssen, Vegard Brodahl Johnsen, Hallgeir Garnvik, Martine Othelie Almaas, Jørgen Nissen, Marte Augdal Drivenes, Magnus Raavand.

RBK-billetter 23. august

Cathrine Pettersen Sørholt, Markus Voldstad, Thale EliseHagen, Julie Kristine Hopmark, Regimantas Verketis, Martin Ness Aunan, Ole Christian Hoven, Peter Aleksander, Olaussen, Jøran Fjellgård Johansen, Dinora Maria Romero.

RBK-biletter 16. august

Kim Bergstrom, Anders Gjestad, Elisabeth Rimol Krogstad, Ine Rosø Eric, Lotte Koxvig Gården, Stine Torgersen, Julie Kallar Gunnes, Glenn Werner Andreassen, Regimantas Verketis, Martin Ness Aunan.

Pstereo festivalpass

Maren Aakvik Iversen, Ingri Viggaklev Løvset, Ylva Johanne Iversen, Anne Marie Folgerø, Stian Stokkaune Møst, Sondre Nesje, Rasmus Kvaal Andersen, Marius Høgli Aasarød, Marit Hindrum Grønningsæter, Camilla Lyngen, Magne Ivar Leinum, Håkon Gullaksen, Kent Gjerde, Katrine Fjelldalselv, Kjerstin Næss Skjerve, Marianne Olsvik, Christopher Almo, Sissel Korsnes Lian, Micke Daniel Aaslund, Marte Ferstad Trana, Vegard Tværåli Mortensen, Stine Wikdahl, Michal Edward Malisz, Mats Sagøy, Ia Karita Wiik Steinsvåg, Ingunn Sivertsen, Johannes Granbo, Eirik Fiskum Smeplass, Anja Karoline Rogdo Jungward, Anniken Øyen, Trine Halsen Hammervold, Martin Hanseth Pedersen, Elise Leirvik, Alf Ulrik Saxhaug, Cathrine Trana, Malin Sørensen, Peter Christian Lund. 

RBK-billetter 2. august

Kent Gjerde, Simen Pollestad, Malin Bjørneraas, Frode Fuglem, Mads Robert Grønning, Rebekka Musum Breen, Sigrid Johansen, Morten Hovdal Aaknes, Raymond Sørgård Hansen, Even Sandnes Aanerud.

Ridderturnering Olavsfestdagene

Peter Aleksander Olaussen, Bahar Kayhan, Marius Skjønberg Johansen, Malinn Greve Arntzen, Camilla Lyngen, Siv Helen Høvik Modell, Lene Rein Karlsen, Alexander Strøm Bekkavik, Kristine Sverdrup, Linda Synnøve Engan Brekk, Stine Kvam, Anette Voll Bugten, Inga Malkova, Carlos Bayo, Mia Hågenstad Selnes, Raymond Øye Melland, Tuva Holan Bjerkan, Marius Einvik, Frode Christian Evensen, Daniel Anthonsen, Inga Kristine Rui Dretvik, Andreas Vassdal Eggen, Tonje Dinesen, Vegard Brodahl Johnsen, Julie Safira Lilleøen Barstad.

Konsertbilletter Caravan Palace Olavsfestdagene

Elisabeth Sivertsen, Hanne Kristoffersen, Kjetil Høston, Annicka Nilsen, Alexander Hansen Bakken.

Konsertbilletter Maria Mena Olavsfestdagene

Live Noremsaune Hagerup, Tormod Karlsen Forseth, Thomas Yassin Orkelbog Moutacim, Kristian Amundsen, Charlotte Severinsen.

RBK-billetter 12. juli

Marthe Barkhald, Stine Solberg Røvik, Monica Iren Solberg Susegg, Sandra Lindseth, Stine Forås, Raymond Øye Melland, Andreas Kverkild, Emil Olsvik Olsen, Håkon Carlsson Oen, Marthe Skogvoll.

RBK-billetter 31. mai Billetter til Levanger vs RBK

Anders Holmen Gundersen, Stian Krogstad Brattgjerd, Marianne Sørdal, Mona Stokke, Glenn André Vang, Henrik Raaken Bykvist, Adrian Lyng Malmo, Nina Kjærem, Odin Bjørkmann Hansen, Tore Munkeby, Stine Camilla Johnsen, Espen Lundås, Jens Holmen, Monica Iren Solberg Susegg, Marte Neraas Solheim.

Vinner av Mercedes-Benz A-Klasse i 1 år

Robin Christopher Berntsen.

RBK-billetter 16. mai

Bjørn Arne Krogstad, Christina Ofstad, Daniel Anthonsen, Eirik Vatn Fredagsvik, Frank Riisøen Skatland, Grete Moås, John Christian Schjetne, Jørgen Nissen, Mari Møller, Mari Bøgeberg, Mari Nyhus Reppe, Maria Shivani Bottengård Davis, Marius Vatn, Mats Leverås, Ole Christian Hoven, Siri Bundgård Ølstøren, Stavros Potsakis, Tommy Talseth, Tonje Andersen, Vegard Brodahl Johnsen.

RBK-billetter 9. mai

Ole Jørgen Krogh, Håkon Carlsson Oen, Tonje Malvik Leines, Lotte Koxvig Gården, May Wenche Langlid, Morten Hovdal Aaknes, Christian Moholt Sehm, Kjetil Tveit Schive, Thomas Solli Hansen, Martin Fossland Brørs, Rune Nordahl Jektvik, Eirik Kulbotten, Julie Lian.

RBK-billetter 30. april

Frode Fuglem, John Christian Schjetne, Finn Egil Walther, Julie Kallar Gunnes, Per Kristian Aaring, Mahammad Guliyev, Håkon Gullaksen, Marte Bygjordet Wollan, Erlend Sund, Anne Lise Trones Rem, Mats Leverås, Stavros Potsakis, Ole Christian Hoven, John Christian Schjetne, Alf Harald Brøndbo, Mari Bøgeberg, Jørgen Nissen, Ingvild Kjølstad Lervåg, Tonje Andersen, Mari Hårstad By.

RBK-billetter 18. april

Mats Leverås, Stavros Potsakis, Stine Sneeggen Brennhaug, Eirik Vatn Fredagsvik, Marius Vatn, Sindre Sandhaug, Isabella Juul Hjeltereie, John Christian Schjetne, Alf Harald Brøndbo, Jørgen Nissen.Elden på RørosMia Hågenstad Selnes.Ålesund LiveIngrid Lillegjerdet Aspmodal, Trine Kristin Klubben Solevåg, Kornelia Rogne Håseth, Solveig Marie Ullaland, Marte Myrseth Østrem, Tove Myrvold, Robert Nygård, Anita Baade Tryggestad.