LOfavør-kontakter

Vårt relasjonsteam for LO koordinerer og gjennomfører LOfavør-møter med tillitsvalgte i Trøndelag, Møre og Romsdal og Sogn & Fjordane.

Relasjonsteam LO

Rolle LO-kontakt E-post Telefon
Banksjef Relasjon LO Tore Bull Hedel tore.bull.hedel@smn.no 91115991
Relasjonsrådgiver LO Gaute Maråk gaute.marak@smn.no 98025050
Relasjonsrådgiver LO Øistein Elverhøi oistein.elverhoi@smn.no 40044120
Relasjonsrådgiver LO Malin Solheim Buan malin.solheim.buan@smn.no 90501819

Våre LO-kontakter er eksperter på fordelsprogrammet LOfavør. Snakk med din lokale LO-rådgiver for å høre mer om dine medlemsfordeler og få mest mulig ut av LOfavør!

LO-kontakter

Kontor LO-kontakt E-post Telefon
Rørvik/Kolvereid Arne Martin Drag arne.martin.drag@smn.no 97010584
Namsos/Overhalla/Grong/Namdalseid/Flatanger Kristoffer Fure Mikalsen kristoffer.mikalsen@smn.no 46810334
Steinkjer/Verran/Inderøy/Snåsa/Lierne Sissel Beate Borgan sissel.beate.borgan@smn.no 90074873
  Anders Bardal anders.bardal@smn.no 91360877
  Brit Ringseth brit.ringseth@smn.no 91350551
  Kjell Harald Tangen kjell.harald.tangen@smn.no 95299252
Levanger Vigdis Wanderås vigdis.wanderas@smn.no 91316485
  Kevin Hovdahl Holmli kevin.holmli@smn.no 93006649
Verdal Eva Maja Fikse eva.fikse@smn.no 97589026
Stjørdal/Malvik/Meråker Trond Richstad trond.richstad@smn.no 46825037
  Tina Reitan tina.reitan@smn.no 92053094
Rissa/Leksvik/Åfjord/Ørland/Bjugn Kari Anita Sørbotten kari.sorbotten@smn.no 91546822
       
Frøya Bentein Mortensen Landrø bentein.landro@smn.no 90728437
Hitra Monica Johansen monica.johansen@smn.no 91311617
Aure Øivind Bugge oivind.bugge@smn.no 93222578
Børsa/Orkanger Monica Finnanger Offerdal monica.offerdal@smn.no 41282320
  Anne Grethe Skjølberg anne.grethe.skjolberg@smn.no 99045963
Oppdal Christin Gulaker Gjønnes christin.gjonnes@smn.no 90953688
Rennebu Ann Marit Myran ann.marit.myran@smn.no 91732554
       
Støren/Melhus Nina Langaunet nina.langaunet@smn.no 91177566
  Linda Jensen linda.jensen@smn.no 99299581
Røros/Holtålen Liv Grete Heksem liv.grete.heksem@smn.no 93022463
       
Trondheim Harald Anzjøn harald.anzjon@smn.no 95932746
  Kent Ove Stavang kent.ove.stavang@smn.no 98017000
  Tore Eggan tore.eggan@smn.no 41480336
  Andreas Landsem Tuff andreas.landsem.tuff@smn.no 97664093
  Stig Aune stig.aune@smn.no 48310555
  Rune Tilrem rune.tilrem@smn.no 46637723
  Robin Skrødal robin.skrodal@smn.no 98226851
  Yasemin Unal yasemin.unal@smn.no 40629693
  Terje Hofstad terje.hofstad@smn.no 91515087
  Bjørn-Christian Kvernvik bjorn-christian.kvernvik@smn.no 90971123
       
Molde Mette Kavli Sørgaard mette.sorgaard@smn.no 95992210
  Karin Halås Sorthe karin.sorthe@smn.no 92643694
Bruhagen Dan Kronborg dan.kronborg@smn.no 97571183
Vestnes Marius Karlsen marius.karlsen@smn.no 40481022
Fræna/Eide Per Gisle Rotlid per.rotlid@smn.no 92298740
Sunndalsøra Jon Henrik Tronsgård jon.henrik.tronsgard@smn.no 90539940
Åndalsnes Barbro Sandnes barbro.sandnes@smn.no 90978443
Surnadal Berit Skralthaug berit.skralthaug@smn.no 92647651
Førde Anders Neteland anders.neteland@smn.no 93267321
Årdal Anders Neteland anders.neteland@smn.no 93267321
Ålesund Eirik Langva eirik.langva@smn.no 93630680