LOfavør-kontakter

Vårt relasjonsteam for LO koordinerer og gjennomfører LOfavør-møter med tillitsvalgte i Trøndelag, Møre og Romsdal og Sogn & Fjordane.

Relasjonsteam LO

Rolle LO-kontakt E-post Telefon
Banksjef Relasjon LO Tore Bull Hedel tore.bull.hedel@smn.no 91115991
Relasjonsrådgiver LO Gaute Maråk gaute.marak@smn.no 98025050
Relasjonsrådgiver LO Øistein Elverhøi oistein.elverhoi@smn.no 40044120

Våre LO-kontakter er eksperter på fordelsprogrammet LOfavør. Snakk med din lokale LO-rådgiver for å høre mer om dine medlemsfordeler og få mest mulig ut av LOfavør!

LO-kontakter

Kontor LO-kontakt E-post Telefon
Rørvik/Kolvereid Arne Martin Drag arne.martin.drag@smn.no 97010584
  Ingrid Elisabeth Lona ingrid.lona@smn.no 95214024
Namsos/Overhalla/Grong/Namdalseid/Flatanger Bernt Johannes Bedsvaag bernt.bedsvaag@smn.no 90367774
Steinkjer/Verran/Inderøy/Snåsa/Lierne Stine Asprem stine.asprem@smn.no 41929798
  Anders Bardal anders.bardal@smn.no 91360877
  Brit Ringseth brit.ringseth@smn.no 91350551
  Espen Letnes espen.letnes@smn.no 41482710
Levanger Vigdis Wanderås vigdis.wanderas@smn.no 91316485
  Kevin Hovdahl Holmli kevin.holmli@smn.no 93006649
Verdal Hildegunn Hjelmstad hildegunn.hjelmstad@smn.no 97410901
  Kevin Hovdahl Holmli kevin.holmli@smn.no 93006649
Stjørdal/Malvik/Meråker Tina Reitan tina.reitan@smn.no 92053094
  Harald Anzjøn harald.anzjon@smn.no 95932746
Rissa/Leksvik/Åfjord/Ørland/Bjugn Tove Sand tove.sand@smn.no 90923239
  Stein Aage Nesdal stein.aage.nesdal@smn.no 91330402
  Gerd Sissel Nyborg gerd.sissel.nyborg@smn.no 97690027
Frøya Bentein Mortensen Landrø bentein.landro@smn.no 90728437
Hitra Madelene Charlotte Jonsson Madelene.Jonsson@smn.no 41772408
Aure Øivind Bugge oivind.bugge@smn.no 93222578
Børsa/Orkanger Anne Grethe Skjølberg anne.grethe.skjolberg@smn.no 99045963
  Thomas Solum Lystad thomas.solum.lystad@smn.no 95788880
Oppdal Christin Gulaker Gjønnes christin.gjonnes@smn.no 90953688
Rennebu Ann Marit Myran ann.marit.myran@smn.no 91732554
Støren/Melhus Nina Langaunet nina.langaunet@smn.no 91177566
  Camilla Blokkum Fossmo camilla.fossmo@smn.no 90764537
Røros/Holtålen Liv Grete Heksem liv.grete.heksem@smn.no 93022463
Trondheim Robin Skrødal robin.skrodal@smn.no 98226851
  Kent Ove Stavang kent.ove.stavang@smn.no 98017000
  Yasemin Unal yasemin.unal@smn.no 40629693
  Terje Hofstad terje.hofstad@smn.no 91515087
Molde Per Gisle Rotlid per.rotlid@smn.no 92298740
Fræna/Eide Per Gisle Rotlid per.rotlid@smn.no 92298740
Sunndalsøra Berit Skralthaug berit.skralthaug@smn.no 92647651
Åndalsnes Barbro Sandnes barbro.sandnes@smn.no 90978443
Surnadal Berit Skralthaug berit.skralthaug@smn.no 92647651
Førde Gry Beate Haugen gry.beate.haugen@smn.no 99229755
Årdal Anders Neteland anders.neteland@smn.no 93267321
Ålesund Eirik Langva eirik.langva@smn.no 93630680