LOfavør-kontakter

Vår relasjonsansvarlig for LO koordinerer og gjennomfører LOfavør-møter med tillitsvalgte i Nordland, Troms og Finnmark.

Relasjon LOfavør

Rolle LO-kontakt E-post Telefon
Relasjonsansvarlig LOfavør Dag Inge Lund dil@snn.no 416 68 297

Planlegger du et medlemsmøte eller vil du at vi skal ta kontakt med deg?


Våre LO-kontakter er eksperter på fordelsprogrammet LOfavør. Snakk med din lokale LO-rådgiver for å høre mer om dine medlemsfordeler og få mest mulig ut av LOfavør!

LO-kontakter

Kontor LO-kontakt E-post Telefon
Alta Asgeir J. Krane asgeir.jorgensen.krane@snn.no 959 49 501
Bodø Bjørnar Wik bjornar.wik@snn.no 468 510 06
Bodø Lars Murbræch lars.murbraech@snn.no 948 02150
Fauske Kristin Aanstad kristin.aanstad@snn.no 915 31445
Finnsnes Roger Hanssen roger.hanssen@snn.no 952 51547
Harstad Anders Eriksen anders.eriksen@snn.no 911 33909
Kirkenes Grete Lill Nielsen grete.lill.nielsen@snn.no 934 10271
Lofoten Sarah J. Finstad sarah.johanne.finstad@snn.no 412 19216
Narvik Inger-Hilde Olsen inger-hilde.olsen@snn.no 951 99515
Storslett Sara Sumskyte sara.sumskyte@snn.no 966 99996
Tromsø Nadia Leinan nadia.leinan@snn.no 414 56477
Tromsø Arne Morten Olsen arne.morten.olsen@snn.no 997 11454
Vesterålen Irene Wanderås irene.wanderas@snn.no 951 47723
Vesterålen Lena Steffensen lena.steffensen@snn.no 951 80439