Lærlingeplasser

Hos oss kan du ta fagutdanning gjennom praksis og opplæring i et likandes og dyktig arbeidsmiljø. 



Vi søker lærlinger

Trenger du relevant arbeidserfaring? Er du glad i å prate med mennesker og motiveres av å hjelpe andre?

Nå er vi på jakt etter lærlinger innen salg, service og administrasjon flere steder i regionen for 2022-2024.



Er lærlingeplass hos oss noe for deg?

Utdanning og erfaring

  • Erfaring med digitale medier
  • Kan vise til høy kundetilfredshet og kundelojalitet

Personlige egenskaper

  • God til å snakke med folk og til å skape gode relasjoner
  • Trygg og tillitskapende
  • God økonomisk forståelse
  • Interessert i hvordan vi og våre produkter kan hjelpe kundene best mulig
  • Tar initiativ og forstår verdien av god service
  • Strukturert
  • Digitalt nysgjerrig
  • Lagspiller

Arbeidsoppgaver

  • Ta vare på kundene gjennom rask og god service
  • Lære kundene våre digitale og selvbetjente løsninger
  • Være bankens ansikt utad 
  • Bidra til å rekruttere nye kunder
  • Bidra til at dagligbankområdet til envher tid er oppdatert og presentabelt
  • Samarbeide på tvers med de andre selskapene i konsernet

Her kan du søke lærlingeplass 

  • Steinkjer
    Kontakt: Guri Moum Brede,
    guri.moum.brede@smn.no
  • Ålesund
    Kontakt: Marita Løvik Stadsnes 
    marita.Stadsnes@smn.no
  • Stjørdal
    Kontakt: Lill Bente Totland,
    lill.bente.totland@smn.no
  • Orkanger/Skaun
    Kontakt: Thomas Solum Lystad 
    thomas.solum.lystad@smn.no
  • Trondheim
    Kontakt: Ingelin Cathrine Dahl 
    ingelin.dahl@smn.no
  • Hitra/Frøya
    Kontakt: Marita Wingan 
    marita.Wingan@smn.no    
  • Molde 
    Kontakt: Mette Kavli Sørgaard
    mette.sorgaard@smn.no